Populære produkter
-
Kilpi Hurricane regnjakke, herre, grå
kr. 1.499,00 -
Kama Ragna, merino sweater, dame, marineblå
kr. 1.599,00 -
Kama strikhue med Gore-Tex, grå
kr. 549,00 -
Cairn Spot OTG, skribriller, mat sort
kr. 399,00 -
Kama Frida Merino Sweater, dame, hvid
kr. 1.199,00 -
Tilbud
Kilpi Nalau, skaljakke, dame, rød
kr. 1.495,00 -
Hestra Gauntlet 3-finger skihandsker, junior, pink
kr. 449,00 -
Tilbud
Outhorn Pauline, lang jakke, dame, khaki
kr. 499,00
2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå
kr. 1.799,00
2117 of Sweden Myre er en let isoleret anorak med en 2-lags konstruktion. Den er oplagt til de lunere vinterdage, og kan med dens enkle og stilrene design både bruges på skiferien men også som hverdagsjakke. Anorakken er vindtæt, og med et vandsøjletryk p … læs mere her
Beskrivelse
2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå fakta:
- Navn: 2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå
- Pris: Kr. 1799.00
- Mærke: 2117 of Sweden
- Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 999
- Kategori: Skijakker til damer
- VareID: 21046-24711-68544
Bestil 2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå fra 2117 of Sweden i dag til kun kr. 1799.00 – så sendes den direkte til dig.
2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå til din ferie
2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå er en af de førende varer her på shoppen, og ligger i en vores rigtig gode kategorier, nemlig Skijakker til damer. Det er ret godt at du får lovpligtige 14 dages returret med når du køber din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres 2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå hos den populære shop AktivVinter.dk, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her er der helt sikkert noget for dig, deriblandt også den vare du kigger på lige nu. Når du handler online sparer du penge- og det kan lade sig gøre fordi shoppen sparer husleje til en almindelig butik.
2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå og fordelene ved at købe online
Vidste du, at hver gang du køber noget i en af de danske webshops, er der bedre fordele, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Du får med dine varer 14 dages returret. efter du har købt dine varer, der er endda shops, der vælger at give mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Derudover har du et meget større udvalg, og det gør en prissammenligning let, på tværs af forskellige webshops. Du kan oven i købet gøre det direkte på din mobiltelefon i bussen eller toget. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at varens pris er forskellige fra skiltet og til kasseapparatet, så du skal stå i kø bagefter for at få den rigtige pris. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, alternativt kan de sendes til dig arbejde, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. Du kan også springe en lang kø ved kassen over så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
34 reviews for 2117 of Sweden Myre, anorak, dame, blå